«Առեքսիմբանկ – Գազարդի խումբ» ՓԲԸ-ն հայտարարում է գարնանային ակցիայի մասին փետրվարի 15-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը: Ինչպես ասվում է հաղորդագրության մեջ, բոլոր կանանց, ովքեր կդիմեն բանկ, կտրամադրվի MASTERCARD վճարային համակարգի ցանկացած տեսակի քարտ: Ընդ որում քարտերը տրամադրվում են անվճար, առանց չնվազող մնացորդի եւ տարեկան սպասարկման վճարի, ինչպես նաեւ MASTERCARD GOLD տեսակի քարտի փաթեթի հետ, բոնուսի տեսքով կտրամադրվի COUNTDOWN միջազգային զեղչային համակարգի քարտ:
Այդ ժամանակահատվածում տղամարդիկ նույնպես կկարողանան ձեւակերպել իրենց համար MASTERCARD GOLD տեսակի քարտ առանց չնվազող մնացորդի, վճարելով ընդամենը 10 000 դրամ տարեկան սպասարկման վճար, ինչպես նաեւ հնարավորություն կտրվի անվճար ստանալ COUNTDOWN միջազգային զեղչային համակարգի քարտ:

18 February 2010 - 15:30 AMT
ЗАО «Арэксимбанк – Группа Газпромбанка» объявляет о весенней акции в период с 15-ого февраля по 7-ое апреля, сообщает пресс-служба банка. Как отмечается в сообщении, всем обратившимся в банк женщинам будет предоставлена любая из пластиковых карт системы Mastercard. При этом карты предоставляются бесплатно, без неснижаемого остатка и без удержания комиссии за годовое обслуживание карточного счета.
В течение указанного в акции периода мужчины также смогут оформить себе международную пластиковую карту Mastercard Gold без неснижаемого остатка, всего за 10 000 драмов.
Помимо этого, клиентам, выбравшим пакет Mastercard Gold, в качестве бонуса будет предоставляться дисконтная карта международной системы Countdown.