16 April 2010 - 08:23 AMT
Մինչև ընթացիկ տարեվերջ սկսելու է գործել “Յունիբանկի” թվով 34-րդ “Աջափնյակ” մասնաճյուղը, որը գործելու է ք.Երևան, Մարգարյան 29/11 հասցեում, հաղորդում է բանկի մամլո-ծառայությունը
“Մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնման քաղաքականությունը լիովին համապատասխանում է “Յունիբանկի” զարգացման մարտավարությանն, ինչպես մանրածախ ոլորտում, այնպես էլ կորպորատիվ ուղղությամբ”,- ասվում է հաղորդագորթյան մեջ:
“Յունիբանկը” մեկ օրում սպասարկում է մինչև 3 000 հաճախորդ, մինչև տարեվերջ նախատեսում է մասնաճյուղերի քանակը հասցնել մինչև 40-ի: Այսօր բանկն ունի 33 մասնաճյուղ, որոնցից 14-ը Երևանում են: Ռուսաստանում գործում է բանկի Մոսկվայի մասնաճյուղը:
“Յունիբանկի” մասնաճյուղերի ցանցը միացված է տվյալների միասնական բազային և աշխատում է online համակարգում:

16 April 2010 - 08:23 AMT
В мае 2010 года начнет действовать 34-ый по счету филиал “Юнибанка” – “Ачапняк”, который будет действовать по адресу г. Ереван, Маргаряна 29/11, сообщает пресс-служба банка.
«Политика расширения филиальной сети полностью соответствует стратегии развития “Юнибанка”, направленной на увеличение объемов бизнеса как в розничной сфере, так и в корпоративном направлении», – говорится в сообщении.
В общей сложности “Юнибанк” в день обслуживает до 3 000 клиентов, до конца текущего года “Юнибанк” планирует довести количество филиалов до 40. На сегодняшний день банк имеет 33 филиала, 14 из которых расположены в Ереване. В России действует московское представительство банка.