11 February 2011 - 06:47 AMT
2011-ի մարտի մարտի 7-ին Երևանում տեղի է ունենալու «Ամեն ինչ կանանց համար» երրորդ միջազգային ցուցահանդեսը: Ինչպես նշվում է ցուցահանդեսի կազմակերպիչ «Էկո» կենտրոնի հաղորդագրությունում, ցուցահանդեսին մասնակցում են անվանի հայկական և միջազգային կազմակերպություններ` գեղեցկության և առողջության կենտրոններ, կոսմետոլոգիական կլինիկաներ, բուժական և դեկորատիվ կոսմետիկայի, մազերի և մաշկի խնամքի միջոցների արտադրողներ և ներկրողներ: Ցուցահանդեսին մասնակցելու են նաև նկարիչներ և քանդակագործներ, հագուստի և ոսկերչական իրերի դիզայներներ, օրգանական սննդամթերքի արտադրողներ, ամսագրեր և թերթեր:
«Ցուցահանդեսին մասնակցող կազմակերպությունները ոչ միայն կարող են ներկայացնել իրենց, այլ նաև շահույթ ստանալ արտադրանքի վաճառքից և ընդլայնել իրենց հաճախորդների շրջանակը», նշվում է հաղորդագրությունում:
Ցուցահանդեսի շրջանակներում անցկացվելու է արժեքավոր մրցանակների խաղարկություն, նորաոճ հագուստի ցուցադրություն, համերգ:

Третья международная выставка «Все для женщин 2011» пройдет 7 марта 2011 г в Ереване. Как отмечается в сообщении организатора выставки «Эко Центра», в выставке принимают участие многие известные армянские и международные организации: центры здоровья и красоты, косметологические клиники, производители и импортеры лечебной и декоративной косметики, предметов ухода за кожей и волосами, компании, специализирующиеся в сфере бытовых услуг. В выставке будут принимать участие также художники и скульпторы, производители предметов декора, известные в Армении дизайнеры одежды и ювелирных украшений, производители органических продуктов питания, многие глянцевые журналы и популярные газеты.
«Участвующие в выставке компании не только смогут заявить о себе, распространить необходимую информацию, но и получить доход от продажи продукции и расширить круг своих клиентов», отмечается в сообщении.