29 April 2011 - 08:19 AMT
Պատգամավոր Սամվել Բալասանյանը և Շիրակի թեմի առաջնորդ Միքայել եպիսկոպոս Աջապահյանն այցելեցին Նազիկ Ավդալյանին և Յուրի Վարդանյանին
Աժ փոխնախագահ, ԲՀԿ փոխնախագահ Սամվել Բալասանյանը և Հայ Առաքելական Եկեղեցու Շիրակի թեմի առաջնորդ Տ. Միքայել եպիսկոպոս Աջապահյանն այցելեցին ավտովթարի ենթարկված ծանրամարտի աշխարհի չեմպիոնուհի Նազիկ Ավդալյանին և Օլիմպիական չեմպիոն Յուրի Վարդանյանին:
ԱԺ փոխնախագահը և Շիրակի թեմի առաջնորդը գյումրեցի լեգենդար մարզիկներին մաղթեցին շուտափույթ առողջացում և հայտնեցին վերջիններիս օգնելու իրենց պատրաստակամության մասին:

29 April 2011 - 08:19 AMT
Самвел Баласанян и епископ Микаел Аджапахян навестили в больнице штангистов Юрия Варданяна и Назик Авдалян
28 апреля депутат партии “Процветающая Армения”, вице-спикер Парламента Армении Самвел Баласанян и глава Ширакской епархии Апостольской церкви Армении епископ Микаел Аджапахян навестили штангистов Юрия Варданяна и Назик Авдалян, которые лечатся в медицинском центре “Эребуни” и пожелали им скорейшего выздоровления.
Чемпионка мира Назик Авдалян попала в аварию и 28 апреля была оперирована. А сердце Олимпийского чемпиона Юрия Варданяна во время операции ноги остановилось, и доктора были вынуждены прекратить операцию, сделав прямой массаж сердца.