«ԱրմենՏել» ընկերությունը և Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնը հայտարարում են Երեխաների պաշտպանության Միջազգային օրվան նվիրված շքեղ տոնական ծրագրի կազմակերպման մասին:
«ԱրմենՏել»-ի աջակցությամբ հունիսի 1-ին Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնի Քանդակների այգում երեխաների համար կկազմակերպվի ստեղծագործական ծրագիր՝նկարչություն, խեցեգործություն, բատիկ: Տոնական ծրագիրը կշարունակվի համերգով` մանկական պարային համույթների, ջազ-խմբերի և հայկական էստրադային աստղերի մասնակցությամբ և կավարտվի հրավառությամբ:
«ԱրմենՏել»-ը ուրախ է հրավիրել երեխաներին և նրանց ծնողներին մասնակցելու տոնակատարությանը: Հուսով ենք, որ կկարողանանք մեր փոքրիկներին նվիրել անմոռանալի տոնական տրամադրություն, ուրախ ու հետաքրքիր խաղեր և դրական զգացմունքների նոր լիցքեր», – նշեց «ԱրմենՏել» հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը հանդիսանում է մանուկների և պատանիների համար Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնի կողմից կազմակերպվող ստեղծագործական ծրագրերի կորպորատիվ գործընկեր և հովանավոր:

31 May 2011 - 05:58 AMT
1 июня на территории Сада скульптур в Центре искусств Гафесчян будет проведена творческая программа для детей
Комания «АрменТел» (торговая марка Beeline) и Центр искусств Гафесчян объявляют о проведении широкомасштабной праздничной программы, приуроченной к Международному дню защиты детей. При поддержке компании «АрменТел» 1 июня на территории Сада скульптур в Центре искусств Гафесчян в Ереване будет проведена творческая программа для детей:живопись, керамика, коллаж, батик. Праздничную программу продолжит концерт с участием детских танцевальных ансамблей, джаз – групп и звезд армянской эстрады. Мероприятие завершится праздничным фейерверком.
«Компания «АрменТел» рада пригласить детей и их родителей принять участие в торжествах. Мы искренне надеемся, что сможем подарить нашим маленьким соотечественникам незабываемое праздничное настроение, веселые и занимательные игры и заряд новых положительных эмоций», – сказала руководитель службы по связям с общественностью «АрменТел» Ануш Беглоян.
Отметим, что компания «АрменТел» является корпоративным партнером и спонсором творческих программ для детей и молодежи, организуемых Центром искусств Гафесчян.