Սեպտեմբերի 3-ին Երևանի Կամերային թատրոնում կբացվի թատերաշրջանը: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին են հաղորդել թատրոնից, մեկ ամսվա ներկայացումներից հետո` հոկտեմբերին, թատերախումբը մեկ ամսով հյուրախաղերի կմեկնի ԱՄՆ:
Թատրոնից հաղորդել են նաև սեպտեմբերին սպասվող ներկայացուցմների մասին. սեպտեմբերի 3, 15 – «Կաբարե», սեպտեմբերի 7, 8 – «Պահանջվում է տղամարդ», սեպտեմբերի 11, 24 – «Ի զեն», սեպտեմբերի 12, 13, 22, 12 – «Կառավարական համերգ»: Հաջորդ ներկայացումները սպասվում են նոյեմբերի 5-ից, երբ թատերախումբը վերադառնա հյուրախաղերից:

С 3 сентября в Ереванском Камерном театре откроется театральный сезон. Как сообщили корреспонденту PanARMENIAN.Net в театре, после месяца представлений, в октябре театральная труппа на месяц отправится на гастроли в США.
В театре также рассказали о предстоящих в сентябре спектаклях: 3, 15 сентября – “Кабаре”, 7-8 сентября – “Требуется мужчина”, 11, 24 –“К оружию”, 12,13, 22, 23 сентября – «Правительственный концерт». Следующие представления ожидаются 5 ноября, когда театральная труппа вернется с гастролей.