LOGOS EXPO Center-ը և ՀՀ առողջապահության նախարարությունը 2012թ մարտի 30-ապրիլի 1կանցկացնեն «Առողջապահություն և դեղագործություն EXPO 2012» 11-րդ հատուկ ծրագրված միջազգային ցուցահանդեսը:
«Առողջապահություն և դեղագործություն EXPO 2012» ցուցահանդեսը ուղղված է բժշկական կենտրոնների ղեկավարների, գիտաշխատողների, ներդրողների, ձեռնարկատերերի, ինչպես նաևբժշկական ապրանքների և ծառայությունների շուկայում աշխատող մասնագետների այցելությանը:
«Առողջապահություն և դեղագործություն EXPO 2012» ցուցահանդեսը բացառիկ հնարավորություն է լսելու բժշկության տարբեր ոլորտների առաջատար մասնագետների կարծիքը և խորհուրդները, գտնելու տեղական առողջապահության տարբեր ոլորտներում այսօրվա պրակտիկայովթելադրված խնդիրները լուծելու ուղիներ,-ընդգծվում է կազմակերպիչների հաղորդագրությունում:
Ցուցահանդեսի շրջանակներում կանցկացվի բժշկական կոնֆերանս` կազմակերպած Հայաստանի դեղ արտադրողների և ներմուծողների միության (MPI UNION) կողմից, ինչպես նաև սեմինարներ, կլորսեղաններ: Նշվածը կնպաստի նոր գործընկերների ձեռքբերմանը և ցուցահանդեսի մասնակիցների միջև կոնտակտների ակտիվ զարգացմանն ու ընդլայնմանը:
Ցուցահանդեսին ներկայացված էին 25%-ից ավել արտասահմանյան ընկերութուններ: Այսպիսով, ցուցահանդեսի մասնակիցները և այցելուները հնարավորություն են ստանում ծանոթանալ արտասահմանյան ընկերությունների պրոֆեսիոնալ ձերքբերումներին, ինչը նշանակում է ետ չմնալ բժշկության և զարգացման միջազգային տեմպերից:

28 Март 2012 - 13:05 AMT
LOGOS EXPO Center и Министeрство здравоохранения Армении с 30 марта по 1 апреля 2012г. проводят одиннадцатую международную специализированную выставку “Здравоохранение и фармация EXPO 2012”.
Выставка “Здравоохранение и фармация EXPO 2012” – самая крупная выставка в области здравоохранения, ориентирована на посещение руководителей медицинских учреждений, научных сотрудников, практикующих врачей, а также инвесторов, предпринимателей, специалистов, работающих на рынке медицинских товаров и услуг.
“Выставка “Здравоохранение и фармация EXPO 2012” – это уникальная возможность услышать мнения и рекомендации ведущих специалистов в различных областях медицины, наметить пути решения задач, наиболее остро поставленных сегодняшней практикой во всех областях отечественного здравоохранения”, – отмечается в сообщении организаторов.
В рамках выставки будет проведена медицинская конференция, организованная Союзом Производителей и Импортеров Лекарств Армении (MPI UNION), а также семинары, круглые столы. Отмеченное будет способствовать поиску новых деловых партнеров, активному развитию и расширению контактов между всеми участниками выставки.
На выставке будут представлены свыше 25% иностранных компаний. Таким образом, участники и посетители выставки получают возможность ознакомиться с профессиональными достижениями иностранных компаний.