8 Հունվար 2013 - 05:58 AMT
Այսօր ժամը 12:00-ին ՀՀ Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովում փետրվարի 18-ին կայանալիք նախագահական ընտրություններում թեկնածուների գրանցման փաստաթղթերի քննարկման վերաբերյալ նիստ տեղի կունենա:
ԿԸՀ-ն նիստին է հրավիրել իրենց թեկնածությունն առաջադրած այն քաղաքացիներին, ովքեր անհրաժեշտ բոլոր փաստաթղթերը չեն ներկայացրել հանձնաժողով:
Նիստին հրավիրվել են՝ Տարոն Կոլյայի Աբրահամյանը, Ռոբերտ Էդուարդի Ահարոնյանը, Ռուբեն Լեվի Այվազյանը, Մհեր Արամայիսի Հայրապետյանը, Արամ Սերգեյի Հարությունյանը, Նարինե Հովհաննեսի Մկրտչյանը, Պավլիկ Վասպուրի Սարգսյանը և Ռոբերտ Յաշայի Սիմոնյանը:

8 Январь 2013 - 08:19 AMT
Сегодня, 8 января в 12:00 часов началось заседание Центральной избирательной комиссии РА, на котором будет обсуждены документы, представленные гражданами Армении с целью регистрации своих кандидатур на участие в президентских выборах 18 февраля.
На заседание ЦИК РА приглашены граждане, выдвинувшие свои кандидатуры, которые, однако, не представили все необходимые документы в комиссию.
На заседание приглашены Тарон Абрамян, Роберт Агаронян, Рубен Айвазян, Мгер Айрапетян, Арам Арутюнян, Нарине Мкртчян, Павлик Саркисян и Роберт Симонян.