8 Հունվար 2013 - 11:16 AMT
Արամ Սերգեյի Հարությունյանը կշարունակի պայքարը գալիք նախագահական ընտրություններում: Նախագահի թեկնածուն արդեն վճարել է ընտրագրավը: Այս մասին Արամ Հարությունյանը հայտնեց PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում: Նա նաև նշեց, որ ընտրագրավը չէր վճարել, քանի որ տոների պատճառով բանկերը չէին աշխատում և սպասում էր առաջին աշխատանքային օրվան:
Հիշեցնենք, որ Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովը փետրվարի 18-ին կայանալիք նախագահական ընտրություններում առաջադրման համար ոչ լիարժեք փաստաթղթեր ներկայացրած թեկնածուներին 48 ժամ ժամանակ է տվել ընտրագրավը մուծելու համար:

8 Январь 2013 - 12:43 AMT
Арам Арутюнян продолжит борьбу на предстоящих президентских выборах. Кандидат в президенты Армении уже уплатил избирательный залог. Об этом в беседе с корреспондентом PanARMENIAN.Net сказал сам Арам Арутюнян.
Он также отметил, что не успел уплатить избирательный залог, поскольку банки в праздничные дни не работали, и он ждал первого рабочего дня.
Напомним, что ЦИК РА предоставил кандидатам, не представившим в ЦИК все необходимые документы для участия в президентских выборах 18 февраля, дополнительные 48 часов для уплаты избирательного залога