Ժամը 10:20-ի դրությամբ թիվ 10/18 ընտրատեղամասում թեկնածուների վստահված անձերից միայն ներկա էր Սերժ Սարգսյանի վստահված անձ Բայրամյան Հարությունը: PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում նա ասաց, որ ընտրատեղամասերում ամեն ինչ նորմալ է, ոչ մի արտակարգ դեպք չի գրանցվել: «Ընտրությունները հանգիստ են ընթանում»,-նշեց ՀՀԿ վստահված անձը և հավելեց, որ ընտրողների հոսքը ժամ առ ժամ ավելանում է:
Հիշեցնենք, որ ԿԸՀ նախագահ Տիգրան Մուկուչյանի ներկայացրած տվյալների համաձայն առավոտյան տեղամասեր չեն ներկայացել 15 904 հանձնաժողովների անդամներից 126 -ը:

18 Февраль 2013 - 07:30 AMT
По положению на 10:20 на избирательном участке 10/18 из доверенных лиц кандидатов в президенты Армении присутствовало только доверенное лицо Сержа Саргсяна Арутюн Байрамян. В беседе с корреспондентом PanARMENIAN.Net он заявил, что на избирательных участках все нормально, никаких чрезвычайных происшествий зафиксировано не было. “Выборы проходят нормально”, – отметил Арутюн Байрамян.
По словам председателя ЦИК РА Тиграна Мукучяна, из 15 904 доверенных лиц в избирательные участки не явилось 126 человека.