18 Մայիս 2016 - 11:24 AMT
Փոքր և միջին ձեռնարկություններին աջակցության ծրագրի շրջանակում ԱԿԲԱ-Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկը շարունակում է ՓՄՁ ներկայացուցիչների համար անվճար բիզնես-դասընթացների շարքը:
Բանկի կողմից իրականացվող ծրագիրը ներառում է բիզնեսի զարգացման բոլոր փուլերում առանցքային համարվող 5 տարբեր թեմա՝ ուղղված բիզնեսի օպտիմալ կառավարման համար տեսական և պրակտիկ գիտելիքների տրամադրմանը, ինչպես նաև մարքեթինգային մի շարք գործիքների կիրառմանը: Դասընթացների ցանկը շուտով կհամալրվի նաև օգտակար այլ թեմաներով:
Դասընթացները հասանելի են բոլոր փոքր և միջին ձեռնարկությունների ղեկավարների համար, ովքեր մասնակցության ցանկություն կհայտնեն՝ անկախ նրանից՝ բանկի հաճախորդ են, թե՝ ոչ:
Փոքր և միջին բիզնեսի օժանդակման նպատակով կազմակերպվող դասընթացներին մասնակցել ցանկացողները կարող են գրանցվել՝ զանգահարելով Բանկ՝ 010 31 88 88 (81-85, 81-49) հեռախոսահամարով, կամ այցելելով Բանկի` Երևանում գտնվող ցանկացած մասնաճյուղ:

18 Май 2016 - 13:25 AMT
Программа поддержки малого и среднего бизнеса АКБА-Кредит Агриколь Банк продолжает серию бесплатных бизнес-тренинги для малых и средних предприятий.
Реализуемая банком программа включает в себя пять различных тем, считающихся ключевыми на всех этапах развития бизнеса и нацеленных на предоставление теоретических и практических знаний по оптимальному управлению бизнесом, а также на применение ряда маркетинговых инструментов.Перечень тем для тренингов вскоре пополнится новыми полезными темами.
Тренинги доступны для руководителей малого и среднего бизнеса, вне зависимости от того, являются они клиентами банка или нет.
Желающие принять участие в бизнес-тренингах для МСБ могут зарегистрироваться, позвонив по телефону 010 31 88 88 (81-85, 81-49) или посетить любой ереванский филиал банка.