6 Հունիս 2017 - 09:08 AMT
Մոսկվայաբնակ ազգությամբ ուզբեկ երգչուհի Նարգիզ Զակիրովան, որն իր ստեղծագործական կարիերան սկսել է Ամերիկայում, առաջին անգամ համերգով հանդես կգա Երևանում:
Երգչուհին կներկայացնի իր «Երկուսով» համերգային ծրագիրը, որի շրջանակում կկատարի ինչպես հին ու սիրված, այնպես էլ երգչուհու պրոդյուսեր Մաքսիմ Ֆադեևի նոր երգերը:
Նարգիզի համերգը տեղի կունենա հոկտեմբերի 8-ին Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում: Տոմսերն արդեն վաճառվում են:
Նարգիզը ծնվել է 1970-ի հոկտեմբերի 6-ին Տաշքենդում, Ուզբեկստանում հայտնի երաժիշտների ընտանիքում: 2013-ին նա անցել է ամերիկյան X-Factor-ի ընտրական փուլիերից 3-ը, սակայն, երբ կազմակերպիչները նրան չեն զանգահարել, նա մասնակցել է ռուսական «Գոլոս» նախագծին՝ զբաղեցնելով երկրորդ տեղը: 2014-ի ապրիլից Նարգիզը համագործակցում է պրոդյուսեր և կոմպոզիտոր Մաքսիմ Ֆադեևի հետ:

6 Июнь 2017 - 08:36 AMT
Узбекско-американская певица Наргиз Закирова, в настоящее время проживающая в Москве, впервые выступит с концертом в столице Армении Ереване.
Певица представит концертную программу «Вдвоем», в рамках которой исполнит как старые и полюбившиеся песни, так и новые песни продюсера певицы Максима Фадеева.
Концерт Наргиз состоится 8 октября в СКК им. К. Демирчяна. Билеты уже в продаже.
Наргиз родилась 6 октября 1970 года в Ташкенте, в известной в Узбекистане музыкальной семье.В 2013 году прошла три этапа отбора на американский X-Factor, но после того, как организаторы не перезвонили, отправилась на российский телевизионный проект «Голос», где заняла второе место. С апреля 2014 года Наргиз сотрудничает с продюсером и композитором Максимом Фадеевым.