2 Հոկտեմբեր 2017 - 08:18 AMT
Հոլիվուդյան աստղ Ջոն Մալկովիչն անհամբեր հանդիպման է սպասում հայ հանդիսատեսի հետ: Նա տեսաուղերձ է հղել Հայաստանի Պետական երիտասարդական նվագախմբի գեղարվեստական ղեկավար և գլխավոր դիրիժոր Սերգեյ Սմբատյանին Հայաստան այցից առաջ:
«Ես այժմ բավականին անձրևոտ Սան Սեբաստիանում եմ, աշխարահի ամենալավ երկրում՝ Իսպանիայում: Շուտով կտեսնեմ ձեզ և անհամբեր սպասում եմ դրան: Մենք մեկնում ենք Երևան: Հուսով եմ, շատ շուտով կհանդիպենք»,-ասել է Մալկովիչն իր տեսաուղերձում:
Հոլիվուդյան հայտնի դերասան, պրոդյուսեր և կինոռեժիսոր Ջոն Մալկովիչը Հայաստան կժամանի: Հոկտեմբերի 11-ին նա կմասնակցի Արամ Խաչատրյանի անվան V միջազգային փառատոնի բացմանը:

2 Октябрь 2017 - 07:58 AMT
Голливудская звезда Джон Малкович с нетерпением ожидает встречи с армянами. Он отправил видеообращение художественному руководителю и главному дирижеру Государственного молодежного оркестра Армении Сергею Смбатяну и армянской аудитории перед своим приездом в страну.
«Я здесь в довольно дождливом Сан-Себастьяне, в лучшей стране – в Испании. Скоро увижу вас и с нетерпением жду этого. Мы едем в Ереван. Надеюсь увидеть вас очень скоро»,- говорит Малкович в своем видеообращении.
Известный голливудский актер театра и кино, продюсер и кинорежиссер Джон Малкович приедет Армению. 11 октября он примет участие в открытии V международного фестиваля им. Арама Хачатуряна в Ереване.