8 August 2002 - 18:14 AMT
ԼՂՀ ՆԱԽԱԳԱՀԱԿԱՆ ԸՆՏՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻՆ ԿՀԵՏԵՒԵՆ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԵՎ ԶԼՆ-ՆԵՐԻ ՇՈՒՐՋ 100 ՆԵՐԿԱՅԱՑՈՒՑԻՉ
Օգոստոսի 11-ին նախատեսված Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության նախագահական ընտրությունների ընթացքին կհետեւեն տարբեր կազմակերպությունների եւ ԶԼՄ-ների շուրջ 100 ներկայացուցիչ: Ինչպես «Արմինֆո» գործակալությանը հաղորդել են Հայաստանում ԼՂՀ ներկայացուցչությունում, սպասվում է ԱՄՆ-ից դիտորդների մեծ խմբի, այդ թվում` կոնգրեսականների, ինչպես նաեւ Ռուսաստանից, Ֆրանսիայից, Իտալիայից եւ Մեծ Բրիտանիայից պատվիրակությունների ժամանումը Ստեփանակերտ:

8 August 2002 - 18:14 AMT
ЗА ВЫБОРАМИ ПРЕЗИДЕНТА НАГОРНОГО КАРАБАХА БУДУТ НАБЛЮДАТЬ ОКОЛО 100 ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ РАЗЛИЧНЫХ МЕЖДУНАРОДНЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ И СМИ
За выборами президента Нагорного Карабаха, намеченными на 11 августа, будут наблюдать около 100 представителей различных международных организаций и СМИ. Как сообщили агентству “Арминфо” в представительстве НКР в Армении, ожидается прибытие в Степанакерт большой группы наблюдателей из США, в том числе и членов Конгресса, а также делегаций из России, Франции, Италии и Великобритании.