6 Նոյեմբեր 2019 - 12:18 AMT
Նոյեմբերի 6-ին Երևանում տեղի կունենա հայտնի բրիտանական Jamiroquai խմբի համերգը: Համերգը կսկսվի 19:00-ին Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում:
Թեև մինչ համերգի սկիզբը ընդամենը մի քանի ժամ է մնացել, սակայն բրիտանական ջազ-ֆանքի և Էյսիդ ջազի վառ ներկայացուցիչ համարվող խմբի ելույթի տոմսեր դեռ կարելի է գնել: Տոմսերը կարելի է ձեռք բերել Silk Note փառատոնի կայքում, որի շրջանակում Երևանում մի շարք նշանակալի միջոցառումներ կանցկացվեն:
Ամենամատչելի տոմսերն արդեն սպառվել են, սակայն համեմատաբար մատչելիներից մնացել են 20,000 դրամ արժողությամբ տոմսերը: Կան նաև 25-40,000 դրամանոց տոմսեր:
Jamiroquai խումբն իր կարիերայի ընթացքում թողարկել է 9 ալբոմ, վաճառել է 30 մլն սկավառակ և ստացել բազում մրցանակներ, այդ թվում «Գրեմմի»: Խումբն առաջին անգամ է Հայաստանում:

6 Ноябрь 2019 - 11:58 AMT
В Ереване 6 ноября состоится концерт известной британской группы Jamiroquai. Концерт начнется в 19:00 по местному времени в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна.
Хоть до начала концерта осталось всего несколько часов, но билеты на выступление ярчайших представителей британского джаз-фанка и эйсид-джаза 90-х все еще можно приобрести на сайте фестиваля Silk Note, в рамках которого в ноябре в Ереване состоится ряд масштабных мероприятий.
Самые доступные билеты на концерт уже закончились, из наиболее доступных остались билеты по цене 20,000 драмов, а также можно приобрести билеты стоимостью 25-40,000 драмов.
Группа Jamiroquai за свою карьеру выпустила 9 альбомов, продала 30 млн копий пластинок и получила множество наград, в том числе «Грэмми» и 4 награды MTV. В Армении группа выступит впервые.