ԱՄՆ-ում հեռարձակվող «Քարդաշյանների ընտանիքը» (Keeping Up With the Kardashians) ռեալիթի հեռուստաշոուն փակվում է։ Այդ մասին Instagram-ի իր էջում տեղեկացրել է Քիմ Քարդաշյանը։
Նա գրել է, որ ընտանիքը ծանր սրտով է կայացրել այս դժվարին որոշումը։
«14 տարվա եթերից հետո երախտապարտ ենք բոլորին, ովքեր հետևել և դիտել են մեզ այս տարիներին՝ և լավ, և վատ ժամանակներում։ Մենք մշտապես երախտապարտ կլինենք նրանց, ովքեր դերակատարում են ունեցել մեր կարիերայի կայացման գործում և ընդմիշտ փոխել են մեր կյանքը»,- ասվում է գրառման մեջ։
«Քարդաշյանների ընտանիքը» հեռուստաշոուն հեռարձակվել է 14 տարի, 20 եթերաշրջան է ունեցել և հարյուրավոր էպիզոդներ։ Վերջին եթերաշրջանը կցուցադրվի 2021 թվականի սկզբին։
Քիմ Քարդաշյանը Keeping Up With the Kardashians հեռուստատեսային շոում նկարահանվում է իր երկու քույրերի, մոր, եղբոր, երկու խորթ քույրերի և խորթ հոր հետ։

9 Сентябрь 2020 - 09:17 AMT
Известное американское телевизионное реалити-шоу «Семейство Кардашьян» (Keeping Up with the Kardashians) закроется в 2021 году после 14 лет в эфире. Об этом сообщила в Instagram американская фотомодель армянского происхождения и звезда проекта Ким Кардашьян.
«С грустью в сердце наша семья приняла тяжелое решение попрощаться с Keeping Up with the Kardashians. Мы всегда будем хранить любовь к замечательным воспоминаниям и огромному количеству людей, с которым мы познакомились за это время», – написала Кардашьян.
По ее словам, 20-й сезон станет для проекта последним. Он будет показан в эфире в начале 2021 года.
Премьера шоу состоялась 14 октября 2007 года на развлекательном кабельном телеканале E!. С самого начала и по сей день реалити-шоу привлекает внимание публики и характеризуется высокими рейтингами.