Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը, արձագանքելով նախկին ՄԻՊ Արման Թաթոյանի հրապարակումներին, դրանք անվանել է ազատ ոճի շարադրություններ։
«Թաթոյան Արմանին ասեք վերջ տա «Ինչպես ես անցկացրի ամառային արձակուրդները» ազատ ոճի շարադրություններին: Եկեղեցում գտել էր մեկին, ում պոչը բռնած էլի սենց շարադրությունն էր հնարում, էն էլ պարզվեց ահաբեկչություն նախապատրաստողի պոչ է բռնել, որի համար Թաթոյանը դեռ առնվազն քաղաքական պատասխանատվություն է կրելու:
Հիմա էլ Գալստանյանից պլավնի անցնում է նոր տիրոջ փնտրտուքի, որովհետև Թաթոյանն առանց ՇԵՖ գոյություն ունենալ չի կարող: Դա պատմությունն է ցույց տվել»,-գրել է նա:

21 Июль 2025 - 14:23 AMT
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян отреагировал на высказывания бывшего омбудсмена Армана Татояна, охарактеризовав их как сочинения в свободном стиле.
«Скажите Арману Татояну, чтобы прекратил писать сочинения вроде "Как я провел летние каникулы"», — написал он в Facebook. — «В церкви нашёл кого-то, за чьим хвостом цеплялся, снова сочинял такие тексты, а потом выяснилось, что цеплялся за готовившего теракт. За это Татоян ещё как минимум понесёт политическую ответственность».
Арутюнян также отметил, что Татоян теперь «отошёл от Галстаняна и занялся поисками нового покровителя».