«ԱրմենԹելը» (ապրանքանիշը` Beeline) շնորհավորել է Փարաքար գյուղական համայնքի դպրոցների շրջանավարտներին: Ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն բջջային հեռախոսեր եւ «ոսկե համարներ» է հանձնել դպրոցը գերազանցությամբ ավարտած աշակերտներին:
«ԱրմենԹել» ընկերությունն ուրախ է ձեզ հետ կիսել այս տոնը: Մենք մեծ նշանակություն ենք տալիս երեխաների եւ պատանեկության կրթությանն ու զարգացմանը, որովհետեւ գիտելիքը մնայուն արժեք է, եւ ապագայում դուք բազմիցս կհամզովեք դրանում»,- ասել է Իգոր Կլիմկոն:
Շրջանավարտներին շնորհավորել է Հայաստանի Արմավիրի մարզի պետ Աշոտ Ղահրամանյանը: Իր ուղերձում նա նշել է. «Դուք մեր երկրի ապագան եք: Այսօր դուք կյանք եք մտնում: Ես ձեզ հաջողություն եմ մաղթում մեծ կյանքի առաջին քայլերում եւ վստահ եմ, որ դուք կդառնաք մեր հայրենիքի արժանի քաղաքացիները»:

30 Июнь 2009 - 13:28 AMT
«АрменТел» (торговая марка Beeline) поздравил выпускников школ сельской общины Паракар. Генеральный директор компании Игорь Климко вручил сотовые телефоны и золотые номера ученикам, окончившим школу с отличием.
«Компания «АрменТел» рада разделить с вами сегодня этот праздник. Мы придаем большое значение образованию и развитию детей и юношества, потому что знания – это непреходящая ценность, и в будущем вы много раз в этом убедитесь», – сказал Игорь Климко.
Выпускников поздравил губернатор Армавирской области Армении Ашот Каграманян. В своей напутственной речи губернатор отметил: «Вы – будущее нашей страны. Сегодня вы вступаете в жизнь. Я желаю вам попутного ветра в ваших начинаниях, и уверен, что вы станете достойными гражданами нашей родины».