23 July 2009 - 15:29 AMT
Այսօր Երեւանի »Մոսկվա» կինոթատրոնում բացվել է «Կնոջ աշխարհ 2009» ցուցահանդեսը, որը կգործի մինրեւ հուլիսի 25-ը: Ցուցահանդեսի կազմակերպիչն է «Էքսպոմեդիա» կենտրոնը, ՀՀԿ կանանց խորհրդի աջակցությամբ:
Ցուցահանդեսի կազմակերպիչների նպատակն է ներկայացնել այն պարանքները, որոնք կարող են թեթեացնել կնոջ հոգսերը: Տարբեր արտադրողներ հնարավորություն կստանան ներկայացնել իրենց արտադրանքը, որը կարեւոր է կանանց համար:
«Սա լավ առիթ մեր կանաց տոն պագեւելու, ինչպես նաեւ արտադրողի ու սպառողի միջեւ կապ ստեղծելու համար»,-ասել է «Էքսպոմեդիա» կենտրոնի տնօրեն Աննա Հակոբյանը:

23 Июль 2009 - 15:29 AMT
Сегодня состоялось открытие 8-й выставки “Мир женщины 2009”, которая будет работать до 25 июля в ереванском кинотеатре “Москва”. Организовал выставку центр “Экспомедиа” при поддержке женского совета Республиканской партии Армении.
Цель организаторов выставки – представить все те товары, которые могут поспособствовать облегчению жизни женщин. Различные производители получат возможность одновременно представить свою продукцию, которая может представить важность или интерес для женщин.
“Это хороший способ создать праздник для наших женщин, а также создать отношение между производителем и потребителем”,- отметил директор центра “Экспомедиа” Анна Акопян.