12 Սեպտեմբեր 2009 - 14:03 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հիշեցնում է այն մասին, որ իր մոտ գործում է թեժ գիծ, որի միջոցով յուրաքանչուր ցանկացող կարող է զանգահարել եւ բողոք թողնել, առաջարկություն անել կամ շնորհակալություն հայտնել: Այս մասին Երեւանում կայացած մամլո ասուլիսում հայտնեց հաճախորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Բուրաստան Մովսիսյանը: Նրա խոսքերով, ընկերությունը ընդլայնում է այդ ծառայությունը, եւ եթե նախկինում հաճախորդների հետ աշխատում էին երկուսից-երեք աշխատող, ապա ներկա պահին քննարկվում է նրանց թվի ավելացման հարցը: «Մեզ համար շատ կարեւոր է ունենալ հետադարձ կապ մեր հաճախորդների հետ», – ասաց Մովսիսյանը, հիշեցնելով թեժ գծի հեռախոսահամարները: Քաղաքային համարներից զանգահարելու համար` 0 8000 4444, բջջայինից` 4444:
Իր հերթին, «ԱրմենՏել» ընկերության հասարակության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեգլոյանը նշեց, որ ընկերության աշխատակիցներին չի թույլատրվում օգտագործել հետեվյալ արտահայտությունները. «ես զբաղված եմ, դիմեք ուրիշ գրասենյակ, ինձ մոտ ընդմիջում է, ես չեմ կարողանում պատասխանել այդ հարցին եւ այլն»: Գրասենյակներում տեղադրված են տեսախցիկներ, եւ խախտման դեպքում աշխատողը կարող է պատժվել, սկսած գրավոր նկատողությունից` ըդհուպ մինչեւ աշխատանքից հեռացում:

12 Сентябрь 2009 - 14:03 AMT
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) напоминает о том, что у нее работает горячая линия, по которой каждый желающий может позвонить и оставить жалобу, сделать предложение или поблагодарить компанию за проделанную работу. Об этом на пресс-конференции в Ереване сообщила руководитель службы по обслуживанию клиентов Бурастан Мовсисян. По ее словам, компания расширяет данную услугу, и если раньше с клиентами работали два-три сотрудника, то сейчас рассматривается вопрос увеличения их числа. «Для нас очень важно иметь обратную связь с нашими клиентами», – сказала Бурастан Мовсисян, напомнив номера горячей линии. Для звонков с городского номера – 0 8000 4444, и с мобильного – 4444.
В свою очередь, руководитель службы по связям с общественностью “АрменТел” Ануш Беглоян отметила, что сотрудникам компании не позволяется употреблять следующие выражения: “я занят, обратитесь в другой офис, у меня перерыв, я не могу ответить на этот вопрос, позвоните завтра и т.д.”. По ее словам, в помещениях офисов установлены камеры наблюдения, и в случае нарушения сотрудник может понести наказание, начиная от письменного замечания вплоть до увольнения.