16 Սեպտեմբեր 2009 - 15:02 AMT
Ընկերությունը պատրաստվում է զբաղվել տեղական եւ արտագնա զբոսաշրջությամբ: Սակագները հաշվարկված են միջին խավի համար, ինչը թույլ կտա հեշտությամբ ձեռք բերել տուրիստական փաթեթներ on-line տարբերակով: «Natalie tours»-ը հանդիսանում է շուկայի առաջատար Իտալիայում, Իսպանիայում, Արաբական Միացյալ Էմիրությւոններում եւ աշխատում է 12 այնպիսի երկրներում, ինչպիսիք են Հունաստանը, Անգլիան, Ֆրանսիան, Իտալիան եւ Իսպանիան:
Առաջին ներդրումներն արվել են $100 հազար չափով եւ ինչպես հայտարարեց Natalie tours ընկերության ներկայացուցիչ Միխաիլ Լապշինը, իրենք հետագայում նախատեսում են մեծացնել ֆինանսական ներդրումների չափը:
Natalie tours ընկերության հայաստանյան մասնաճյուղի տնօերեն Մնացական Նիկողոսյանը ներկայացրեց հյուրանոցների ամրագրման Juniper համակարգը, ինչը հնարավորություն կտա առանց գործակալություններ այցելելու ամրագրել ցանկացած հյուրանոցի ցանկացած տեսակի սենյակ օրվա ցանկացած ժամին:
«Հուսով եմ, որ նոր տուրիստական գործակալության բացումը դրական կանդրադառնա Հայաստանում զբոսաշրջության զարգացման վրա», -Հայտարարեց Natalie tours գործակալության տնօրեն Մնացական Նիկողոսյանը:

Крупная российская компания Natalie tours открывает в Армении свой филиал. Компания собирается заняться выездным и местным туризмом. Тарифы на туры рассчитаны для потребителей среднего звена, что позволит с легкостью приобрести тур пакеты в режиме on-line. “Natalie tours” является лидером на рынке Испании, Италии, Объединенных Арабских |Эмиратов и работает свыше 12 странами, такие как: Греция, Англия, Франция, Италия, Испания.
Первые инвестиции были сделаны в размере $100 тыс. и как заявил представитель Natalie tours Михаил Лапшин, они планируют в дальнейшем увеличить размер денежных инвестиций.
Генеральный директор филиала Армении Natalie tours Мнацакан Никогосян представил новую систему бронирования отелей Juniper, которая позволяет туристам без посещения тур агентств сделать бронирование на отель любого типа и в любое время суток.
“Надеюсь, что открытие нового тур агентства положительно повлияет на развитие туризма в Армении” – заявил генеральный директор филиала Армении Natalie tours Мнацакан Никогосян.