Փետրվարի 14-ին Սոցիալ Դեմոկրատ Հնչակյան Կուսակցության Կենտրոնական Վարչության «Ստեփան Սապպահ Գյուլյան» կենտրոնում կայացավ Հայ Յեղափոխական Դաշնակցության Բյուրոյի ներկայացուցիչ Հրանտ Մարգարյանի, ՍԴՀԿ Կենտրոնական Վարչության ատենապետ Սեդրակ Աճեմյանի հանդիպումը, որին հեռախոսային կապի միջոցով մասնակցել է նաեւ Ռամկավար Ազատական Կուսակցության Կենտրոնական Վարչության ատենապետ Մայք Խարապյանը:
Հանդիպմանը քննարկվել են Հայոց ցեղասպանության 95-րդ տարելիցին նվիրված համատեղ միջոցառումներ անցկացնելու ծրագրերը, հաղորդում են կուսակցությունների մամլո ծառայությունները:

15 February 2010 - 17:31 AMT
On February 14, at the Stepan Gulian office of Social Democratic Hnchak Party Central Board representative of ARFD Bureau Hrant Markarian and Social Democratic Hnchak Party Central Board Sedrak Achemyan met. The chairman of the Central Board of Ramkavar Liberal-Democratic Party Mike Harapyan joined the meeting by telephone.
During the meeting the representatives of Armenian traditional parties discussed joint projects dedicated to the 95th anniversary of the Armenian Genocide, press office of the Social Democratic Hnchak Party reported.