Հուլիսի 10-ին «Ժառանգություն» կուսակցության արտահերթ համագումարում ընտրվել է 11 անդամից կազմված վարչությունը: Իրականում համագումարում ընտրվեցին վարչության 10 անդամներ, քանի որ ըստ կուսակցության կանոնադրության կուսակցության խորհրդարանական խմբակցության ղեկավարն ինքնաբերաբար դառնում է վարչության անդամ: Որպես վարչության անդամ ընտրվել է նաև կուսակցության առաջնորդ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը:
Այսօր նոր վարչությունը կանցկացնի իր առաջին նիստը` ընտրելու համար նախագահին: Ինչպես հայտնի է դարձել PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին, վարչության նախագահ հավանաբար կընտրվի Րաֆֆի Հովհաննիսյանը:

10-го июля на внеочередном съезде партии “Наследие” было избрано новое правление партии из 11 членов. В действительности съезд избрал 10 членов правления, так как согласно уставу партии руководитель парламентской фракции партии автоматически является членом правления. В качестве члена правления был также избран лидер партии “Наследие” Раффи Ованнисян.
Сегодня новое правление проведет первое заседание, чтобы избрать председателя. Как стало известно корреспонденту PanARMENIAN.Net председателем правления станет, скорее всего, Раффи Ованнисян.