Հայկական «Բամբիռ» ռոք խմբի «That's Fine With Us» երգն ինտերնետում լսել են ավելի քան 26 հազար անգամ, և տվյալ պահին նա Euro Voice-ի մասնակիցների շարքում առաջատար է լսումների քանակով:
«Բամբիռ» խումբը զբաղեցրել էր երրորդ տեղը Euro Voice երաժշտական մրցույթում, որին մասնակցում էին 28 երկրների ներկայացուցիչներ: Մրցույթի հաղթողը որոշվել է սեպտեմբերի 24-ին Աթենքում sms-քվեարկության արդյունքներով: Խմբին աջակցել է «Օրանժ Արմենիա» ընկերությունը:
Ինչպես նշել է հոկտեմբերի 1-ին մամլո ասուլիսում «Բամբիռ» խմբի մենեջեր Գոհար Դանիելյան-Դյուբոստը, մասնակիցները ձայների առավել մեծ քանակություն ստացել են Ֆրանսիայում, Ղազախստանում, Ռուսաստանում և Հունաստանում: Նա նաև հաղորդել է, որ խումբն իր վրա է հրավիրել եվրոպացի պրոդյուսերների և Euro Voice մրցույթի կազմակերպիչների ուշադրությունը: «Հիմա մեր թիմն աշխատում է համերգային շրջագայույթան վրա, ինչպես գիտեք նման մրցույթները շատ հեռանկարային են»,- նշել է նա և հավելել, որ «Բամբիռը» պատրաստվում է Հայաստանում ,Օրանժ Արմենիայի» աաջակցությամբ կայանալիք համերգին:

1 Октябрь 2010 - 09:50 AMT
Песню армянской рок-группы “Бамбир” “That's Fine With Us” в Интернете прослушали более 26 тысяч раз, и на данный момент песня находится на первой строчке по количеству прослушиваний среди песен участников конкурса EuroVoice.
Группа “Бамбир” заняла третье место в первом конкурсе популярной музыки EuroVoice, в котором приняли участие представители 28 стран. Победитель конкурса был определен 24 сентября в Афинах по итогам смс-голосования. Содействие группе оказала компания Orange Armenia.
Как отметила в ходе пресс-конференции 1 октября менеджер группы “Бамбир” Гоар Даниелян-Дюбост, наибольшее количество голосов участники получили от зрителей во Франции, Казахстана, России и Греции. Она также сообщила, что группа обратила на себя внимание европейских продюсеров и организаторов конкурса EuroVoice. «Сейчас наша команда работает над гастрольным туром, как вы знаете подобные конкурсы весьма перспективны», – отметила она. Она также отметила, что “Бамбир” готовится к концерту в Армении при содействии Orange Armenia.