12 Հոկտեմբեր 2010 - 13:37 AMT
Առաջին անգամՀայաստանումեզակիհամերգով հանդես կգահամաշխարհային ռոք ևբլյուզ երաժշտության լեգենդ Ջո Կոկերը: Համերգը կկայանա հոկտեմբերի 26-ին` ժամը 20:30-ին, Կարեն Դեմիրճյանի անվան Մարզահամերգային համալիրում:
Ջո Կոկերի համերգը Երևանումկազմակերպել են Ամերիաբանկըև«Երևանյան հեռանկարներ» 11-րդ երաժշտական միջազգային փառատոնը` Ամերիաբանկի 100 ամյակի կապակցությամբ:
Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում նշել է Ամերիաբանկի հասարակայնության հետ կապերի պատասխանատուն, Ջո Կոկերի համերգը կկայանա նրա նոր` Hard Knocks ալբոմին նվիրված համերգային շրջագայության շրջանակներում:

Всемирно известный музыкант Джо Кокер впервые выступит с концертом в Ереване. Концерт пройдет 26 октября в 20:30 в зале Спортивно-концертного комплекса имени Карена Демирчяна.
Концерт Джо Кокера в Ереване организован в рамках специальных программ 11 международного музыкального фестиваля “Ереванские перспективы” и приурочен к 100-летию Америабанка.
Как отметила в беседе с корреспондентом PanARMENIAN.Net ответственная по связям с общественностью Америабанка, концерт Джо Кокера пройдет в рамках его концертного турне в поддержку своего нового альбома Hard Knocks.