24 Դեկտեմբեր 2010 - 12:39 AMT
Արտյուշա Շահբազյանը մաղթում է, որ նոր տարում առաջընթացի հույս հայտնվի ղարաբաղյան կարգավորման հարցում
ՀՅԴ խմբակցության քարտուղար, Հայաստանի ԱԺ պատգամավոր Արտյուշա Շահբազյանը Ամանորը կնշի ընտանիքի հետ: «Ամանորին մենք հյուրեր կընդունենք և կհյուրընկալվենք մեր մերձավորների մոտ»,-ասել է Շահբազյանը Երևանում կայացած մամլո ասուլիսում:
Շահբազյանը մաղթել է, որ գալիք տարին հաջող լինի բոլորի համար, մաղթել է, որ նոր տարում առաջընթացի հույս հայտնվի ղարաբաղյան կարգավորման և հայ-թուրքական հարաբերությունների հաստատման հարցում:

24 Декабрь 2010 - 12:39 AMT
Артюша Шахбазян желает, чтобы в новом году появилась надежда на прогресс в карабахском урегулировании
Секретарь фракции АРФ Дашнакцутюн, депутат Национального Собрания Армении Артюша Шахбазян отметит Новый год в кругу семьи. «В Новый год мы будем встречать наших гостей и сами ходить в гости к нашим близким», – сказал Шахбазян на пресс-конференции в Ереване.
На вопрос о том, что депутат желает в новом году, Шахбазян сказал: «Чтобы был хороший год для всех, и появилась надежда на прогресс в карабахском урегулировании и нормализации армяно-турецких отношений».