Կանանց միջազգային օրվա կապակցությամբ Երևանի պետական Կամերային թատրոնում կկայանա «Կաբարե» ներկայացումը: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին պատմեցին թատրոնում, այդ ներկայացումն ամենից շատ է համապատասխանում այս տոնին, քանի որ այն իր ժանրով թեթև և ուրախ է:
Թատրոնում պատմեցին նաև մարտին սպասվող ներկայացումների մասին` մարտի 1,2,9 – «Ի՞նչ տարբերություն, թե ում հետ», մարտի 5,6,11,12 – «Կառավարական համերգ», մարտի 8 – «Կաբարե», մարտի 19,20,26,27 – «Ի զեն», մարտի 25 – «Նազար, Նազար մինչև վերջ»: Մոտակա ամիսներին թատրոնում պրեմիերաներ չեն սպասվում, քանի որ թատերախումբը հյուրախաղերի է մեկնում: Ինչպես հաղորդեցին թատրոնում, պրեմիերաներ կլինեն մայիս ամսից հետո:

1 Март 2011 - 14:34 AMT
В связи с международным праздником женщин 8 марта в Ереванском государственном камерном театре пройдет представление “Кабаре”. Как рассказали корреспонденту PanARMENIAN.Net в театре, данное представление больше всего подходит к этому празднику, поскольку оно по своему жанру легкое и веселое.
В театре также рассказали о предстоящих в марте представлениях: 1,2,9 марта – «Какая разница с кем», 5,6,11,12 марта – «Правительственный концерт», 8 марта – «Кабаре», 19,20,26,27 марта – «К оружию», 25 марта – «Назар, Назар – до конца». В ближайшие месяцы премьер в театре не будет, поскольку театральная труппа уезжает на гастроли. Как сообщили в театре, премьеры будут после мая месяца.