Մարտի 12-ին Գաֆեսճյան արվեստի կենտրոնում «Կասկադի երաժշտություն» շարքի շրջանակներում հեղինակային երգի երեկո կկայանա: Համերգի ժամանակ ելույթ կունենան Էդուարդ Զորիկյանը, Վախթանգ Հարությունյանը, Արմինե Հայրապետյանը, Սարգիս և Գագիկ Շիբոյանները: Համերգը կմեկնարկի 19:30-ին, տոմսերի արժեքը 2000 դրամ է:
«Կասկադի երաժշտություն» շարքի շրջանակներում ծրագրված են նաև հետևյալ համերգները` մարտի 11-ին Սիմֆո-ջազ նվագախումբ` Երվանդ Երզնկյանի ղեկավարությամբ, մարտի 18-ին «No Spirit» ջազ-խումբ (Ֆրանսիա), մարտի 19-ին «Չիկո և ընկերներ» ջազ խումբ, մարտի 25-ին Հայաստանի Պետական ջազ նվագախումբ, մարտի 26-ին հեղինակային երգի երեկո` Վահան Արծրունու, Դավիթ Ամալյանի, Արմեն Ադամյանի, Կարեն Մամիկոնյանի, Արթուր Ավետիսյանի մասնակցությամբ:

10 Март 2011 - 14:02 AMT
12 марта в Центре искусств Гафесчян в Ереване в рамках серии "Музыка Каскада" состоится вечер авторской песни. В концерте выступят Эдуард Зорикян, Вахтанг Арутюнян, Армине Айрапетян, Саргис и Гагик Шибояны. Концерт начнется в 19:30, стоимость билетов 2000 драмов.
В рамках серии "Музыка Каскада" также запланированы следующие концерты: 11 марта – оркестр Симфо-джаз под руководством Ерванда Ерзнкяна, 18 марта – джаз-группа “No Spirit” (Франция), 19 марта – джаз группа "Чико и друзья", 25 марта – Государственный джаз-оркестр Армении, 26 марта – вечер авторской песни с участием Ваана Арцруни, Давида Амаляна, Армена Адамяна, Карена Мамиконяна, Артура Аветисяна.