Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության Կանանց խորհուրդը և «Էքսպոմեդիա» ցուցահանդեսների նախագծման կենտրոնը կազմակերպում են «Գործարար հայուհի» ցուցահանդեսը, որը տեղի է ունենալու ապրիլի 2-3-ը Երևանի քաղաքապետարանում, նշվում է կազմակերպիչների մամլո հաղորդագրությունում:
Ցուցահանդեսը հնարավորություն է տալիս ուսումնասիրել հայկական շուկայի պահանջարկը որոշակի տիպի արտադրանքի և ծառայությունների նկատմամբ, ներկայացնել նոր ապրանքատեսակներ, ընդլայնել բիզնես գործընկերների շրջանը, գրավել գեղեցկության սրահների, էսթետիկական վիրաբուժության կենտրոննների, կլինիկաների ղեկավարների և առաջատար մասնագետների, ինչպես նաև պարֆյումերիա-կոսմետիկական շուկայի արտասահմանյան գործընկերների ուշադրությունը:

30 Март 2011 - 10:15 AMT
Женский совет Республиканской партии Армении и центр выставочных проектов «ЭКСПОМЕДИА» организуют специализированную выставку «ДЕЛОВАЯ АРМЯНКА 2011». Как отмечается в сообщении организаторов, выставка пройдет 2-3 апреля в городской мэрии.
Выставка позволяет изучить потребности армянского рынка в определенных видах продукции и услуг, презентовать новые виды товаров, расширить круг партнеров по бизнесу, привлечь внимание владельцев и специалистов салонов красоты, медико-косметологических центров, клиник эстетической хирургии, парикмахеров, косметологов, а также руководителей и ведущих специалистов парфюмерно-косметического рынка ближнего и дальнего зарубежья.