1 Ապրիլ 2011 - 06:32 AMT
Ամերիկյան նշանավոր դեմքեր Քիմ, Քորթնի, Քլոե Քարդաշյանները զարդարել են Redbook ամսագրի մայիսյան շապիկը: Ամսագրին տված հարցազրույցում Քարդաշյանները խոսել են ամեն ինչից` սկսած փառքի հետ կապված խնդիրներից, մինչև այն, որ անցյալ տարի նրանք վաստակել են 65 մլն դոլար:
«Ինձ շատ է նյարդայնացնում այն հարցը, թե «ի՞նչ են անում քո աղջիկները»: Նրանք ոճաբաններ են, դիզայներներ, ունեն խանութների սեփական ցանցը»,- ասել է Քրիս Ջեները և հավելել, որ այդ ամենը եղել է մինչև «Քարդաշյանների ընտանիքը» ռեալիթի շոուն:
Միաժամանակ, նա նշել է, որ Քիմը, Քորթնին և Քլոեն աշխատում են 13 տարեկանից օրական 25 ժամ: «Միգուցե նրանք երգչուհիներ և պարուհիներ չեն, սակայն գիտեն, թե ինչպես հայտնի դարձնեն հեռուստատեսային շոուն»,- նշել է նա:
Իր հերթին, Քլոե Քարդաշյանը նշել է, որ իրենք չեն վախենում բնական երևալուց: Նրա խոսքերով, դա է պատճառը, որ նրանց ռեալիթի շոուն այդքան հայտնի է, հաղորդում է X17online-ը:

Американские знаменитости Ким, Хлоя, Кортни Кардашян украсили майскую обложку журнала Redbook. В своем интервью журналу Кардашяны поговорили обо всем, начиная от проблем со славой, заканчивая тем, что в прошлом году они заработали $65 миллионов.
«Меня очень раздражает то, когда я слышу такие вопросы, как: «что делают твои девочки?». Они стилисты, дизайнеры и имеют собственную сеть магазинов», – сказала Крисс Дженнер, добавив, что все это было до того, как сестры Кардашян начали реалити-шоу «Семейство Кардашян».
При этом она отметила, что Ким, Кортни и Хлоя работают с 13 лет. «Может они не певицы и не танцовщицы, однако они знают, как раскрутить телевизионное шоу», – заметила она.
В свою очередь Хлоя Кардашян отметила, что они не боятся быть самими собой. По ее словам, именно это причина того, что их реалити-шоу такое популярное, сообщает X17online.