Այսօր «Օրանժ Արմենիա» ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան Երևանի 20-ամյա բնակիչ Մանե Մելիքսեթյանին հանձնեց Կաննի կինոփառատոնի մասնակցության պատվավոր հյուրի ուղեգիրը 2 անձի համար։
Այս ուղեգիրը «Օրանժ»-ը նախատեսել էր «Օրանժ Կինո» ծառայությունից օգտվողների համար, ովքեր կինո են այցելել ապրիլի 26-ից մայիսի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում։
Մայիսի 10-ին պատահականության սկզբունքով որոշվեց հաղթողը։ «Մրցույթին մասնակցել է 553 տոմս։ Վստահ եմ, որ այս ճանապարհորդությունը անմոռանալի է լինելու Մանեի համար»,-ասաց Բրունո Դյութուան։
«Ես մեկնելու եմ Կանն իմ նշանածի հետ։ Ինձ համար մեծ պատիվ է գտնվել այնտեղ։ Անակնկալ էր ինձ համար, հրաշք։ Ես առաջին անգամ եմ արտերկիր մեկնում»,- ասաց հաղթող Մանե Մելիքսեթյանը։
Ինչպես հայտնել է PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին Օրանժի հասարակայնության հետ կապերի գծով պատասխանատու Լիլիթ Մարտիրոսյանը, ուղեգիրն իր մեջ ներառում է բոլոր ծախսերը. «Մենք ապահովում ենք թե՛ հյուրանոցը՝ հինգաստղանի, թե՛ վիզան, թե՛ ինքնաթիռի տոմսը»։

11 мая Генеральный директор ”Orange Армения” Бруно Дютуа вручил 20-летней жительнице Еревана Мане Меликсетян путевку почетного гостя Каннского кинофестиваля. Эта путевка предназначалась победителю акции “Orange Кино” компании “Orange”, посетившему кинотеатр с 26 апреля по 8 мая.
10 мая стало известно имя победителя акции.
“В конкурсе было разыграно 553 билета. Уверен, это путешествие станет незабываемым для Мане”, – сказал Бруно Дютуа.
“Я отправлюсь в Канны в сопровождении жениха. Для меня большая честь – находиться в подобном месте. Я впервые побываю за границей”, – сказала Мане Меликсетян.
Путевка включает в себя все расходы: “Мы берем на себя предоставление и номера в пятизвездочном отеле, и визы, и билета на самолет”, – заявила корреспонденту PanARMENIAN.Net ответственная по общественным связям компании Orange Лилит Мартиросян.