18 Մայիս 2011 - 05:42 AMT
Հայաստանի Ոստիկանությունը հետաքննում է մայիսի 17-ին Երևանի Արցախյան փողոցում տեղի ունեցած վթարի հանգամանքները: Այդ մասին PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին հաղորդեցին ՀՀ Ոստիկանությունից:
Մայիսի 17-ին` մոտ 21:00-ին, Երևանի Էրեբունի վարչական կենտրոնի Արցախյան փողոցում խոշոր ՃՏՊ է տեղի ունեցել: Նախնական տվյալներով, 76 համարի երթուղային տաքսին բախվել է «Մերսեդես» մակնիշի մեքենայի հետ, ինչի արդյունքում պայթյուն է տեղի ունեցել և հրդեհ է բռնկվել: Ինչպես հաղորդեցին Ոստիկանությունից, ՃՏՊ արդյունքում 4 հոգի է զոհվել, ինը տեղափոխվել են «Էրեբունի» բժշկական կենտրոն: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին հաղորդեցին հիվանդանոցից, բոլոր տուժածները վերակենդանացման բաժնում են:

18 Май 2011 - 05:42 AMT
Полиция Армении расследует обстоятельства произошедшей 17 мая аварии на улице Арцаха в Ереване. Об этом корреспонденту PanARMENIAN.Net сообщили в Полиции РА.
17 мая около 21:00 на улице Арцаха в административном округе Эребуни города Еревана произошло крупное ДТП. По предварительным данным маршрутное такси #76 столкнулось с машиной марки «Мерседес», в результате чего произошел взрыв и вспыхнул пожар. Как сообщили в Полиции, в результате ДТП погибло 4 человека, девять были доставлены в медицинский центр «Эребуни». Как сообщили корреспонденту PanARMENIAN.Net в больнице, все пострадавшие находятся в реанимации.