Հոկտեմբերի 9-ին Երևանում բացվել է առաջին միջազգային «Art of Living EXPO 2011» ցուցահանդեսը, որի կազմակերպիչն է «Էկո կենտրոնը»: Ցուցահանդեսում ներկայացված են ապրանքներ և ծառայություններ կանանց համար:
Ցուցահանդեսին մասնակցում են առողջության ու գեղեցկության կենտրոններ, ռեստորաններ ու հյուրանոցներ, կոսմետոլոգիական կլինիկաներ, բուժիչ և դեկորատիվ հարդարամիջոցների, մազերի ու մաշկի խնամքի միջոցների արտադրողներ ու ներկրողներ, զբոսաշրջային գործակալություններ:
«Art of Living EXPO 2011» ցուցահանդեսին մասնակցում են արվեստի գործիչներ, նկարիչներ ու քանդակագործներ, Հայաստանում հայտնի հագուստի մոդելավորողներ ու ոսկերիչներ, սննդամթերք արտադրողներ, ինչպես նաև ամսագրերի ու թերթերի հրատարակիչներ:
Ցուցահանդեսի շրջանակներում կխաղարկվեն արժեքավոր մրցանակներ ու տեղի կունենա «Doctor at Large» համերգը:

Первая международная выставка «Art of Living EXPO 2011», организатором которой выступает компания «Эко Центр», открылась 9 октября в Ереване. На выставке представлены товары и услуги для женщин.
В ней принимают участие центры здоровья и красоты, рестораны и гостиницы, косметологические клиники, производители и импортеры лечебной и декоративной косметики, предметов ухода за кожей и волосами, туристические агентства.
Участниками «Art of Living EXPO 2011» являются и деятели искусства, художники и скульпторы, известные в Армении дизайнеры одежды и ювелирных украшений, производители продуктов питания, журналов и газет.