22 Հոկտեմբեր 2011 - 05:14 AMT
Հոկտեմբերի 25-ին Երևանի «Մոսկվա» կինոթատրոնում տեղի կունենա հայկական «Փեսացուն կրկեսից» ֆիլմի պրեմիերան: Ինչպես հայտնի է դարձել PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին , Ֆիլմը կցուցադրվի «Մոսկվա» կինոթատրոնում հոկտեմբերի 26-ից:
Ֆիլմում նկարահանվել են հայտնի և սիրված դերասաններ Հովհաննես Ազոյանը, Սերժ Ավետիքյանը, Ռոզի Ավետիսովան, Վիվիեն Բաստաջյանը, Սամվել Սարգսյանը, Նարեկ Դուրյանը, Սոս Ջանիբերյանն ու ուրիշներ:
Ֆիլմի գլխավոր հերոսը՝ Նարեկը (Հովհաննես Ազոյան) սիրահարված է դեսպանի աղջկան: Նա գալիս է ամառանոց, որտեղ պետք է կայանա նրա ծանոթությունը հարսնացուի ծնողների հետ: Մասնագիտությամբ Նարեկն անասնաբույժ է և հանգամանքներն այնպես են դասավորվում, որ նա գալիս է Միկկի կապիկի հետ: Հերոսը հասկանում է, որ կապիկի ներկայությունը լավագույն լուծումը չէ հարսնացուի ծնողներին առաջին անգամ այցելելու համար և ամեն հնարավորն անում է, Միիկիին թաքցնելու համար: Սակայն իրավիճկը դուրս է գալիս վերահսկողությունից… Ամառանոցում ծիծաղելի, զավեշտներով լի պատմություն է ծավալվում…
Թվում է, թե ամեն ինչ այնքան է խճճվել, որ այս պատմությունն ուղղակի չի կարող լավ ավարտ ունենալ, սակայն կա մեկ հանգամանք, որը թույլ կտա հերոսներին խուսափել թյուրիմացություններից և վերադարձնել կորցրած սերն ու երջանկությունը:

22 Октябрь 2011 - 05:14 AMT
25 октября в Ереване в кинотеатре “Москва” состоится премьера армянского фильма “Жених из Цирка”. Как сообщили корреспонденту PanARMENIAN.Net, показ фильма в кинотеатре начнется с 26 октября.
В фильме «Жених из цирка» заняты популярные и любимые зрителем актеры – Ованнес Азоян, Серж Аведикян, Рози Аветисова, Вивьен Бастаджян, Самвел Саргсян, Нарек Дурян, Сос Джанибекян и другие.
Главный герой фильма Нарек (Ованнес Азоян) влюблен в дочь посла. Он приезжает в летний дом, где намечается его знакомство с родителями невесты. По профессии Нарек ветеринар и обстоятельства складываются так, что приезжает он не один, а с любимой обезьянкой Микки, которую не с кем было оставить. Герой понимает, что наличие обезьянки не лучшее решение для первого визита к родителям невесты, и делает все возможное, чтобы спрятать Микки. Но ситуация выходит из под контроля…. В летнем доме посла закручивается смешная, полная неожиданностей и курьезов история…
Кажется, все настолько закрутилось и перепуталось, что эта история просто не может закончиться хорошо, но есть одно обстоятельство, которое позволит героям избежать досадных недоразумений и вернуть казалось бы утраченные любовь и счастье.