Հայաստանի ոստիկանության կողմից հայտարարված ճանապարհային երթևեկությանը, շահագործմանը, սպասարկմանը և վերանորոգմանը հետևելու համակարգի ներդրման մրցույթի արդյունքում, ՀՀ ոստիկանության և «Security dream» ընկերության միջև կնքվել է 25 տարվա պայմանագիր: 2011թ ընկերությունը կազմակերպել և շահագործման է հանձնել խախտումների ֆիքսման կենտրոնը, որը Երևանի 10 խաչմերուկում տեղադրել է արագաչափ 15 տեսախցիկներ, ինչպես նաև Երևանի մարդաշատ վայրերում 20 դիտարկման տեսախցիկներ է տեղադրել:
Առաջիկա 6 տարիների ընթացքում ծրագիրը կընդլայնվի` կտեղադրվեն արագությունը ֆիքսող 185 տեսախցիկներ Երևանում և մջպետական ավտոմայրուղիներում, ինչպես նաև 90 խաչմերուկներում դիտարկման խցիկներ:

27 Декабрь 2011 - 13:35 AMT
В результате конкурса, объявленного полицией Армении на внедрение системы контроля за дорожным движением, эксплуатации, обслуживания и ремонта, между полицией РА и компанией “Security dream” заключен договор на 25 лет. В 2011 году компания организовала и ввела в эксплуатацию центр фиксирования нарушений, установила в Ереване 15 видеокамер, фиксирующих скорость, и 30 видеокамер наблюдения на 10 перекрестках Еревана, а также 20 камер наблюдения по осуществлению видеонаблюдения в многолюдных местах Еревана.
В предстоящие шесть лет программа расширится: будут установлены 185 видеокамер, фиксирующих скорость в Ереване и на межгосударственных автодорогах, а также камеры наблюдения на 90 перекрестках.