20 Փետրվար 2012 - 14:10 AMT
Ռուսաստանի քաղաքացիները մարտի 4-ին կկարողանան Երևանում և Գյումրիում մասնակցել ՌԴ նախագահական ընտրություններին:
Հանրապետության մայրաքաղաքում և Արարատի, Արագածոտնի, Կոտայքի,Գեղարքունիքի, Սյունիքի, Տավուշի մարզերում մշտապես բնակվող և ժամանակավոր գտնվող Ռուսաստանի քաղաքացիները կարող են քվեարկել մարտի 4-ին ժամը 08.00-ից մինչև 20.00-ն №5015 ընտրատարածքում Հայաստանի Հանրապետության Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանությունում:
Լոռու և Շիրակի մարզերում մշտապես բնակվող և ժամանակավոր գտնվող Ռուսաստանի քաղաքացիները կարող են քվեարկել մարտի 4-ին ժամը 08.00-ից մինչև 20.00-ն №5020 ընտրատարածքում Ռուսաստանի Դաշնության գլխավոր հյուպատոսությունում:

20 Февраль 2012 - 14:10 AMT
Граждане России смогут проголосовать на выборах президента Российской Федерации 4 марта в Ереване и Гюмри, сообщает пресс-служба российского посольства в Армении.
Граждане России, постоянно проживающие и временно пребывающие в Араратской, Армавирской, Арагацотнской, Котайкской, Гегаркуникской, Вайоц-Дзорской, Сюникской, Тавушской областях Армении и Ереване, смогут проголосовать 4 марта с 08:00 до 20:00 на избирательном участке № 5015 в посольстве России в Армении.
Граждане России, постоянно проживающие и временно находящиеся в Лорийской и Ширакской областях, смогут проголосовать 4 марта с 08:00 до 20:00 в Генеральном консульстве России в Гюмри.