Ապրիլի 10-ից «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ Գլխամասային գրասենյակը տեղափոխվելու է ավելի հարմարավետ ու ժամանակակից գրասենյակ, որը գտնվում է ք.Երևան, Հյուսիսային պողոտա 6, շ. 10 հասցեում:
Տեղափոխություն Գազպրոմբանկի կորպորատիվ ոճին համապատասխանող նոր գրասենյակ պայմանավորված է բանկի հաճախորդների շահերով, որոնց համար, ի տարբերություն Մ.Մկրտչյան 12 հասցեում տեղակայված հին մասնաշենքի, կստեղծվեն սպասարկման ավելի բարենպաստ պայմաններ: Հիշեցնենք, որ բանկում գործում է նաև «Էրեբունի» մասնաճյուղը («Էրեբունի-պլազա» բիզնես կենտրոն), որտեղ սպասարկվում են VIP հաճախորդները, ովքեր գերադասում են օգտվել առավել հարմարավետ ծառայություններից: Այսօրվա դրությամբ բանկում արդեն գործում է 16 մասնաճյուղ, որից 7-ը Երևանում և 9-ը հանրապետության մարզերում, հայտնում է բանկի մամլո ծառայությունը:
«Առէկսիմբանկ – Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն հիմնադրվել է 1998թ.` Ռուսաստանի և Հայաստանի միջև ֆինանսական հոսքերի սպասարկման և ձեռներեց կազմակերպություններին աջակցության համար: Բանկի 100%-ով բաժնետերն է հանդիսանում ռուսաստանյան «Գազպրոմբանկ» ԲԲԸ-ն:

6 Апрель 2012 - 08:55 AMT
С 10 апреля Головной офис ЗАО «Арэксимбанк-Группа Газпромбанка» переедет в более комфортабельный и современный офис по адресу: г. Ереван, Северный прспект,6, №10.
«Переезд в новый офис, отвечающий корпоративному стилю Газпромбанка, продиктован интересами клиентов, для которых, в отличие от старого помещения по адресу ул.М. Мкртчяна,12, будут созданы более комфортные условия обслуживания», – отмечается в сообщении пресс-службы банка.
Напомним, что у банка также имеется филиал «Эребуни» (бизнес-центр «Эребуни-плаза»), где обслуживаются приоритетные клиенты, предпочитающие пользоваться услугами повышенной комфортности. Всего по республике у банка действуют уже 16 филиалов, из которых 7 в Ереване и 9 в регионах страны.
ЗАО «Арэксимбанк-Группа Газпромбанка» был основан в августе 1998 года для поддержки предпринимательства и обслуживания финансовых потоков между Россией и Арменией. 100%-ным собственником банка является Российский Газпромбанк.