«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) շնորհավորում է Հայրենական մեծ պատերազմի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի օրվա առթիվ և հայտարարում «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացման մասին:
Ակցիայի շրջանակում մայիսի 9-ին Հաղթանակի զբոսայգում Հայրենական մեծ պատերազմի վետերանները հնարավորություն կունենան անվճար զանգահարելու իրենց մարտական ընկերներին, հարազատներին և մտերիմներին` աշխարհի ցանկացած երկիր: Պաշտոնական միջոցառումներից հետո Հաղթանակի զբոսայգում «ԱրմենՏել» ընկերության ներկայացուցիչները շնորհավորելու են վետերաններին և առաջարկելու զանգահարել իրենց զինակիցներին, նրանց ընտանիքների անդամներին և շնորհավորել տոնի առթիվ:
«Ուրախ եմ «ԱրմենՏել» ընկերության անունից շնորհավորել Հայրենական մեծ պատերազմի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի օրվա առթիվ: «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացումը մեր ընկերության համար դարձել է բարի ավանդույթ և շատ հաճելի է, որ այդ օրը յուրաքանչյուր վետերան կարող է հիշել հաղթանակները, կիսվել ուրախությամբ և շնորհավորել ընկերներին, նույնիսկ եթե նրանց բաժանում են հազարավոր կիլոմետրեր», – նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Զանգ զինակցին» տոնական ակցիան կանցկացվի 2012թ-ի մայիսի 9-ին Երևանի Հաղթանակի զբոսայգում մինչև ժ. 15:00-ն:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) поздравляет всех ветеранов Великой Отечественной Войны с Днем Победы и объявляет о проведении праздничной акции «Звонок однополчанину».
В рамках акции ветераны Великой Отечественной Войны 9 мая в Парке Победы города Еревана смогут бесплатно звонить своим боевым товарищам, родным и близким в любую точку мира. Представители компании «АрменТел» в Парке Победы после официальных торжественных мероприятий будут поздравлять ветеранов и предлагать им позвонить с мобильного телефона своим однополчанам и членам их семей и поздравить их с праздником.
«От имени компании «АрменТел» я счастлив поздравить всех ветеранов Великой Отечественной Войны со светлым праздником Дня Победы. Проведение акции «Звонок однополчанину» ко Дню Победы стало доброй традицией нашей компании и мне особенно приятно, что в этот день каждый ветеран сможет вспомнить дни былых побед со своими однополчанами, поделиться радостью и поздравить своих товарищей, даже если их разделяют тысячи километров», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко. Акция «Звонок однополчанину» будет проводиться 9 мая в ереванском Парке Победы до 15:00, сообщает пресс-служба компании.