Մայիսի 16-ին «Orange Արմենիա» ընկերությունը արդեն 5-րդ բաժանորդին շնորհեց արտերկիր այցելելու հավաստագիր:
Ապրիլի 9-ից հունիսի 3-ն ընկած ժամանակահատվածում «Orange Արմենիայի» բաժանորդները յուրաքանչյուր շաբաթ ունեն բացառիկ հնարավորություն ստանալու ուղեգրեր դեպի այն երկիր, որտեղից հեռախոսազանգ են ստացել: Այս անգամ այդ հաջողակը Նարեկ Գրիգորյանն է Հրազդանից, որը ստացել է զանգ Ռուսաստանում գտնվող իր հայրիկից:
«Orange Արմենիայի» մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը շնորհավորեց հաղթողին և շնորհակալություն հայտնեց իրենց ծառայություններից օգտվելու համար: Նա տեղեկացրեց, որ հավաստագիր ստացած 5 բաժանորդներից 4-ը մեկնելու են Ռուսաստանի Դաշնություն, իսկ մեկը`Կալիֆորնիա: Նրա խոսքով, ՌԴ մասնաբաժինը «Orange Արմենիայի» զանգերի մեջ կազմում է մոտ 75 տոկոս:
Նարեկ Գրիգորյանի համար դա անակնկալ էր, չնայած նա լսել էր այս ակցիայի մասին, բայց չէր ակնկալում, որ կդառնա հաղթող: «Ես ընդհանրապես մտադիր չէի մեկնել Ռուսաստան»,- նշեց նա:

16 мая компания “Orange Армения” уже пятому своему абоненту вручила сертификат на поездку за рубеж.
В период с 9 апреля по 3 июня абоненты “Orange Армения” каждую неделю имеют шанс выиграть сертификат на поездку в страну, откуда им был сделан звонок. На этот раз удача улыбнулась Нареку Григоряну, получившему звонок от находящегося в России отца.
Директор по маркетингу компании “Orange Армения” Арам Мкртчян поздравил победителя и поблагодарил за пользование услугами данного оператора. Он сообщил, что 4 из 5 абонентов, получивших сертификаты компании, отправятся в Россию, а один – в Калифорнию.
По его словам, 75% звонков из-за рубежа на “Orange Армения” поступает из России.
Для Нарека Григоряна это было сюрпризом, несмотря на то, что он слышал о проводимой Orange акции. Но он не мог предположить, что станет победителем: “Я вообще не планировал поездку в Россию”.