29 Մայիս 2012 - 12:40 AMT
Մայիսի 29-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 8,95 հազ. դրամի առք և վաճառք` 406,31 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 406,25 դրամ:
Մայիսի 29-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,75 դրամ`մայիսի 25-ի համեմատ ավելանալով 0,07 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 509,78 դրամ` նվազելով 1,82 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0,13 կետով` կազմելով 12,64 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

29 Май 2012 - 12:10 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 29 мая было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 8,95 тыс. драмов по среднему курсу 406,31 драмов/1 доллар США. Цена закрытия составила 406,25 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 29 мая составил 406,75 драмов, увеличившись по сравнению с 25 мая на 0.07 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 509,78 драма, сократившись на 1.82 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,13 п.п. – до 12,64 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.