4 Հուլիս 2012 - 09:36 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերությունը Beeline բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար գործարկում է «Light» (Լայթ) և «Pro» (Պրո) անսահմանափակ ինտերնետ ծառայություններ: Ընկերության լրատվական բաժնի հաղորդմամբ, ակտիվացնելով նշված ծառայություններից որևէ մեկը, հաճախորդները ստանում են շարժական ինտերնետի անսահմանափակ ծավալ ֆիքսված օրական բաժանորդավճարի դիմաց:
«Light» ծառայությունն ակտիվացնելիս, օրացուցային օրվա ընթացքում սպառված առաջին 30 ՄԲ-ի համար չի գործում արագության սահմանափակում: «Pro» ծառայությունով նախատեսվում է օրական 60 ՄԲ առանց արագության սահմանափակման: Նախատեսված ծավալները սպառելուց հետո, մինչև օրվա վերջ հաճախորդներին տրամադրվում է անսահմանափակ ինտերնետ` արագության սահմանափակումով մինչև 128 կբ/վրկ:
Անսահմանափակ ինտերնետի «Light» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 067430 հատուկ հեռախոսահամարին, հավաքելով *110*30# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով 30 տեքստով SMS-հաղորդագրություն 0674 համարին: «Pro» ծառայությունն ակտիվացվում է զանգով 067460 հեռախոսահամարին, *110*60# USSD-հրահանգով կամ 60 տեքստով SMS-հաղորդագրությունով 0674 համարին: «Light» ծառայության ակտիվացման վճարը կազմում է 90 դրամ, իսկ «Pro»-ն` 150 դրամ: Ծառայությունների օրական բաժանորդավճարը` համապատասխանաբար 90 և 150 դրամ է:
Անսահմանափակ ինտերնետի «Light» և «Pro» ծառայությունները հասանելի են «ԱրմենՏել» ՓԲԸ բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային» և «Անսահմանափակ» ՍՓ-ների բաժանորդների:

4 Июль 2012 - 09:22 AMT
В пресс-службе компании “АрменТел” сообщают, что компания объявляет о запуске услуг безлимитного Интернета “Light” (Лайт) и “Pro” (Про) для абонентов предоплатной системы расчетов сотовой связи Beeline. Подключив одну из услуг, клиенты получают неограниченный объем мобильного Интернета за фиксированную ежедневную абонентскую плату.
При активации услуги “Light”, для первых 30 МБ, израсходованных в течение дня, не действуют ограничения на скорость. Услуга “Pro” предусматривает 60 МБ в день без ограничения скорости.
После исчерпания предусмотренных объемов до конца календарного дня клиентам предоставляется безлимитный Интернет с ограничением скорости доступа до 128 кб/сек.
“Уникальность нашего нового предложения состоит в том, что пользователи получают безлимитный Интернет по беспрецедентно низким ценам, сохраняя при этом свой номер и привычный тарифный план. Кроме того, клиент может самостоятельно подключать и отключать услугу “Light” или “Pro” и платить только за те дни, когда использует безлимитный Интернет со своего мобильного устройства. Таким образом, клиент получает свободу выбора и возможность регулировать свои расходы, совмещая выгодные цены на голосовые услуги в своем тарифном плане с низкими ценами на безлимитный мобильный Интернет”, – отметил генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Подключить услугу безлимитного Интернета “Light” можно, позвонив на специальный номер 067430, набрав USSD-запрос *110*30# или отправив SMS-сообщение с текстом 30 на номер 0674.
Услуга “Pro” подключается звонком на номер 067460, USSD-запросом *110*60# или SMS-сообщением с текстом 60 на номер 0674. Стоимость подключения услуги безлимитного Интернета “Light” составляет 90 драм, а “Pro” – 150 драм. Ежедневная плата за указанные услуги составляет 90 и 150 драм соответственно.
Услуги безлимитного Интернета “Light (Лайт)” и “Pro (Про)” доступны абонентам всех тарифных планов предоплатной системы расчетов сотовой связи компании “АрменТел” за исключением пользователей специальных тарифов для доступа в Интернет “Базовый”, “Ночной” и “Безлимитный”.