23 Հուլիս 2012 - 12:46 AMT
Հուլիսի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,9 մլն դոլարի առք և վաճառք` 411 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 411 դրամ:
Ընդ որում հուլիսի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 411,25 դրամ`հուլիսի 20-ի համեմատ նվազելով 0,69 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 497,94 դրամ` նվազելով 5,95 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0,25 կետով` կազմելով 12,64 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

23 Июль 2012 - 12:29 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 23 июля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму в 1,9 млн драмов по среднему курсу 411 драмов/$1 США. Цена закрытия составила 411 драмов/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 23 июля составил 411,25 драмов, сократившись по сравнению с 20 июля на 0.69 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 497,94 драма, сократившись на 5.95 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,25 п.п. – до 12,64 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.