17 Օգոստոս 2012 - 12:50 AMT
Օգոստոսի 17-ին NASDAQ OMX Արմենիա ֆոնդային բորսայում կատարվել է 5,3 մլն դրամի առք և վաճառք1 ԱՄՆ դոլարի համար 411,50 դրամ միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 1 ԱՄՆ դոլարի համար 411,50 դրամ:
Միաժամանակ, օգոստոսի 17-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 411.38 դրամ` օգոստոսի 16-ի համեմատ ավելանալով 0.13 կետով: Միևնույն ժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 508.79 դրամ` ավելանալով 4.19 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.02 կետով` կազմելով 12.90 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը:

17 Август 2012 - 12:32 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 17 августа было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму в 5,3 млн. драмов по среднему курсу 411,50 драма/$1 США. Цена закрытия составила 411,51 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 17 августа составил 411,38 драма, увеличившись по сравнению с 16 августа на 0.13 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 508,79 драма, увеличившись на 4.19 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.02 – до 12,90 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.