18 Սեպտեմբեր 2012 - 12:21 AMT
Սեպտեմբերի 18-ին ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ Արմենիա ֆոնդային բորսայում կատարվել է 5,675 մլն դրամի առք և վաճառք 1 դոլարի դիմաց 407,53 դրամ միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 407,25 դրամ:
Միաժամանակ, սեպտեմբերի 18-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 405.05 դրամ` սեպտեմբերի 15-ի համեմատ կրճատվելով 0.17 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 532.79 դրամ` կրճատվելով 0.26 կետով, իսկ 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կրճատվել է 0.10 կետով` մինչև 13.18 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը:

18 Сентябрь 2012 - 12:06 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 18 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму в 5,675 млн. драмов по среднему курсу 407,53 драмов/$1 США. Цена закрытия составила 407,25 драмов/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 18 сентября составил 408,05 драма, сократившись по сравнению с 15 сентября на 0.17 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 532,79 драма, сократившись на 0.26 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.10 – до 13,18 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.