11 Հոկտեմբեր 2012 - 07:00 AMT
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ զեղչային քարտերի սպասարկման կետերի քանակը 120-ից հասել է մինչև 150:
Բանկի քարտապաններն հնարավորություն ունեն ստանալու զեղչեր հանրապետության առևտրային կենտրոններում, հյուրանոցներում, բժշկական կենտրոններում, ինչպես նաև հանրապետության հանգստի և զվարճանքների բազմաթիվ կետերում:
Զեղչերը կարելի է ստանալ կամ անկանխիկ գործարքների դեպքում, կամ պարզապես ներկայացնելով բանկի քարտը: «Զեղչային սպասարկման կետերի թիվը մշտապես աճելու է, և երկու ամիսը մեկ անգամ այն թարմացվելու է մեր բանկի կայքում»,-ասվում է բանկի մամուլի հաղորդագրությունում:

Количество пунктов дисконтного обслуживания карт ЗАО "Арэксимбанк – группа Газпромбанка" увеличилось со 120 до 150.
Картодержатели банка имеют возможность получать скидки в торговых центрах, гостиницах, страховых компаниях, медицинских центрах, а также различных объектах отдыха и развлечений по всей Армении.
Скидки можно получить как при безналичных операциях, так и при предоставлении банковской карты банка.
«Количество точек по дисконтному обслуживанию пластиковых карт постоянно растет, а их список на сайте банка обновляется каждые два месяца», – говорится в сообщении пресс-службы банка.