25 Հոկտեմբեր 2012 - 13:20 AMT
Կոնվերս Բանկն առաջարկում է վարկային ճամփորդական քարտ բոլոր նրանց, ովքեր սիրում են ճամփորդել: Քարտը տրվում է ԱՄՆ դոլարով (19% տարեկան տոկոսադրույք) և եվրոյով (17 % տարեկան տոկոսադրույք)՝ մինչև 3500$-ին համարժեք սահմանաչափով, ասվում է բանկի հաղորդագրության մեջ:
Քարտը տրամադրվում է Բանկի հետ համագործակցող այն կազմակերպությունների աշխատակիցներին, ովքեր առնվազն վերջին 3 ամիսների աշխատավարձը ստացել են Կոնվերս Բանկի աշխատավարձային քարտերով:
Ճամփորդական քարտի առկայության դեպքում ուղեգիրը հնարավոր է ձեռք բերել Fresh Travel տուրիստական գործակալությունից՝ Զաքիան 6/36 հասցեով: Համագործակից տուրիստական գործակալությունները ցանկը շուտով կընդլայնվի:

25 Октябрь 2012 - 13:31 AMT
ЗАО «Конверсбанк» предлагает кредитную карту для путешествия для всех тех, кто любит поездки. Карта предоставляется в долларах США с годовой ставкой в 19% и в евро с годовой ставкой в 17%, кредитная линия предоставляется в пределах $3500.
Как отмечается в сообщении пресс-службы, карта выдается тем сотрудникам организаций-партнеров банка, которые последние 3 месяца получали зарплату по зарплатным картам ЗАО «Конверсбанк».
При наличии кредитной карты для путешествия билет можно приобрести в туристическом агентстве Fresh Travel по адресу Закяна6/36. «Число партнеров банка в лице турагенство в ближайшее время будет увеличено», – отмечается в сообщении.