Դեկտեմբերի 19-հունվարի 15-ը բոլոր նրանք, ովքեր «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ում ԱՊՊԱ պայմանագիր կկնքեն, կկարողանան բանկից նվեր ստանալ միջազգային պլաստիկ VISA Classic քարտեր:
«Քարտերն անվճար են տրամադրվում` առանց տարեկան սպասարկման վարձի և չնվազող մնացորդի»,-հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ում հաճխորդները կկարողանան ապահովագրել իրենց տրանսպորտային միջոցները և ԱՊՊԱ պայմանագիր կնքել Հայաստանի առաջատար ապահովագրական ընկերությունների ` «Ռոսգոստրախ-Արմենիայից և «Ինգո-Արմենիայի», հետ:

19 Декабрь 2012 - 05:46 AMT
С19 декабря по 15 января все, кто приобретет в ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» страховой полис ОСАГО, смогут получить в подарок от банка международные пластиковые карты VISA Classic.
«Карты выдаются бесплатно, без неснижаемого остатка и оплаты за годовое обслуживание», – сообщает пресс-служба банка.
ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» клиенты могут застраховать свое транспортное средство от автогражданской ответственности и получить полис «ОСАГО» ведущих страховых компаний Армении «Росгосстрах – Армения» и «ИНГО Армения».