Հունվարի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2.8 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 408.68 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 409.50 դրամ:
Միաժամանակ, հունվարի 25-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,29 դրամ` հունվարի 26-ի համեմատ ավելանալով 1.14 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 545,81 դրամ` ավելանալով 6,39 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը ավելացել է 0,12 կետով` մինչև 13,55 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը:

25 Январь 2013 - 12:12 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 2,8 млн долларов по среднему курсу 408.68 драма/$1 США. Цена закрытия составила 409.50 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 января составил 406.29 драма, увеличившись по сравнению с 24 января на 1.14 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 545.81 драмов, увеличившись на 6.39 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.12 п.п. – до 13.55 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.