31 Հունվար 2013 - 07:32 AMT
Հայաստանի կառավարության պատվերով բնակչության շրջանում հարցում է անցկացվել, որի համաձայն, վերջին 5 տարում Հայաստանի բնակչության 95,3 տոկոսը առաջընթաց է նկատում բջջային կապի և ինտերնետի ոլորտում: Այդ մասին այսօր կառավարության նիստում հայտարարել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը:
Ըստ հետազոտության, ԱՊՊԱ-ի գծով արձանագրվել է 82,4 տոկոս առաջընթաց, անշարժ գույքի գործակալության աշխատանքի ոլորտում՝ 65,1 տոկոս: Ամբողջական տեղեկատվությունը բնակչությանը ծառայությունների մատուցման ոլորտում կատարված հետազոտության մասին այսօր կզետեղվի կառավարության կայքում:

31 Январь 2013 - 07:31 AMT
По заказу правительства Армении среди населения был проведен опрос, согласно которому стало ясно, что за последние 5 лет 95,3 % населения отмечает прогресс в сфере мобильной связи и интернета. Об этом 31 января на заседании правительства сказал премьер-министр республики Тигран Саркисян.
Согласно исследованию, по линии ОСАГО зафиксирован прогресс на уровне 82,4 %, на долю работы кадастра недвижимости пришлось 65,1 %. Полная информация об исследовании по предоставлению услуг населению сегодня будет размещена на сайте правительства.