Մարտի 4-7-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներն են.
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 65,758,054 ԱՄՆ դոլար 409.75 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 83,931,007 ԱՄՆ դոլար 410.92 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում իրականացվել է 25,420,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 411.19 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում գործարք չի իրականացվել:
Փետրվարի 25-ից մարտի 3-ն ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 35.8 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տրամադրված վարկերի ծավալը՝ 65.1 մլն ԱՄՆ դոլար:

С 4 по 7 марта на внутривалютном банковском рынке Армении банками было куплено 65,758,054 долларов США по 409.75 драма/1 доллар США и продано 83,931,007 долларов США по 410.92 драма/1 доллар США.
За аналогичный период на бирже NASDAQ OMX Армения было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 25,420,000 долларов США по 411.19 драма/1 доллар США.
За этот же период на межбанковском рынке не было реализовано сделок по купле-продаже.
С 25 февраля по 3 марта объем предоставленных банками драмовых кредитов составил 35,8 млрд драмов, а долларовых кредитов – 65,1 млн долларов США, сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.